از دانش مهندسی عمران خود کسب درآمد کنید!

از دانش مهندسی عمران خود کسب درآمد کنید!کسب درآمد نامحدود و همیشگی!

فروش محصولات آموزشی یکی از بهترین راه های کسب درآمد است. یک محتوای با کیفیت تهیه کنید و آنرا به صدها یا هزاران نفر بفروشید و بصورت نامحدود و همیشگی کسب درآمد کنید؛ عالی نیست؟! مهمترین دغدغه تهیه کنندگان محصولات، بازاریابی و فروش آن است. بسیاری از مهندسان فایل های آموزشی با کیفیتی را تهیه کرده اند، اما برای فروش آن مشکل دارند. ما در سیویل فایل این مشکل را حل کرده ایم!سیویل فایل چکار می کند؟

سیویل فایل فضایی را فراهم کرده است تا تولید کنندگان محتوای آموزشی مهندسی عمران بتوانند با عرضه محصولات خود در سایت کسب درآمد کنند. شما نیازی به داشتن وبسایت ندارید و فقط کافیست فایل های آموزشی مهندسی عمران با کیفیتی را که خودتان تهیه کرده اید بر روی سیویل فایل قرار دهید. ما کار بازاریابی و فروش محصولات آموزشی شما را انجام می دهیم!


چرا سیویل فایل؟

سیویل فایل با داشتن بیش از 55 هزار عضو، بزرگترین فروشگاه اینترنتی مهندسی عمران کشور است! هر ماه بیش از 1300 عضو جدید به سایت اضافه می شود. با عرضه محصولات آموزشی خود در سیویل فایل، آنرا در معرض دید هزاران نفر از مهندسان عمران کشور قرار می دهید!
سیویل فایل چطور کار می کند؟

در سویل فایل تهیه و تولید محتوا توسط اعضای سایت انجام می شود و بازاریابی و فروش فایل ها بر عهده سیویل فایل است. پس از فروش هر فایل 75 درصد مبلغ آن به تهیه کننده محتوا و و 25 درصد آن به سیویل فایل می رسد.


چه فایل هایی را می توانم در سیویل فایل قرار دهم؟

شما می توانید هر گونه محتوای مرتبط با مهندسی عمران را در سایت منتشر کنید. البته فایل ها باید با کیفیت و توسط خود شما تهیه شده باشد. آپلود فایل های موجود در اینترنت و یا فروش فایل های دیگران در سایت ممنوع است!تسویه حساب در سیویل فایل به چه صورت است؟

بمحض اینکه فایل شما در سیویل فایل فروخته شود، سهم شما از فروش فایل یعنی همان 75 درصد مبلغ فایل به موجودی حساب شما در سایت اضافه می شود. اگر موجودی شما حداقل به 20 هزار تومان برسد می توانید برای برداشت درآمد خود از سایت اقدام کنید. تسویه حساب 2 بار در ماه و در روزهای 15 و 30 ام هر ماه انجام می شود.


چطور به سیویل فایل اعتماد کنم؟

سیویل فایل دارای لوگوی طلایی ساماندهی رسانه های دیجیتال از وزارت ارشاد و نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است.کاربران درباره سیویل فایل چه می گویند؟
می خواهم اطلاعات بیشتری درباره کار با سیویل فایل بدانم.

پیشنهاد می کنیم ابتدا بخش های قوانین سیویل فایل و  راهنمای فروش را ببینید، سپس اقدام به آپلود فایل های خود در سایت کنید.


همین حالا شروع کنید!

کاربران سیویل فایل تابحال بیش از 200 میلیون تومان از فروش محصولات شان درآمد کسب کرده اند! پس این فرصت بی نظیر را از دست ندهید و همین حالا به جمع کاربران فعال و با درآمد بالای سیویل فایل بپیوندید.


میخواهم همین الان شروع به کسب درآمد کنم